Skip to product information
1 of 3

Гума за пливање - Ocean Dreams Blue

Гума за пливање - Ocean Dreams Blue

Летото може да заполне со овој прекрасен дезен на гума за пливање. Може лесно да се надува со димензија од 50cm. Неопходен додаток за сончеви денови на базен или плажа. Загарантирана е многу водена забава! 

Димензии: 50см
Гума идеална за деца на возраст од 3 години
Доаѓа спакувана во кутија

Регуларна цена ден 550.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 550.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders