Skip to product information
1 of 3

Балдахин од чисто нане - мат розе

Балдахин од чисто нане - мат розе

Претворете го детскиот простор во пријатно засолниште со овој балдахин од чисто нане. Дава допир на волшебност во детската соба, нудејќи безбеден и удобен амбиент за мирни ноќи и слатки соништа на вашето бебе. 
Достапен во мат розе боја во доолжина од 240см.
Регуларна цена ден 4,000.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 4,000.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders