Skip to product information
1 of 3

Душек за пливање - Sailors Bay

Душек за пливање - Sailors Bay

Впијте ги летните вибрации со душекот во сини ноти. Ова слатко светло сино душече на надувување од колекцијата на Sailors Bay со галебите, едрилиците и светилниците овозможува уживање. Лебдете околу водата и истражувајте го морето низ малиот прозор. 

Димензии: 70 см
Стандард: EN-71-1-2-3
Максимална тежина: 18 кг

Регуларна цена ден 950.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 950.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders