Skip to product information
1 of 2

Капа - Sunshine Checks Stripes

Капа - Sunshine Checks Stripes

Hey sunshine! Ајде да одиме на плажа и да уживаме во секој сончев момент со стил! Оваа шармантна шапка за сонце не само што ве штити од сонцето, туку и додава симпатични ноти, овозможувајќи ви да уживате во играта на отворено со симпатен изглед. Од едната страна, таа капа има Sunshine Checks, шармантен дизајн со прекрасна комбинација на жолти и бели коцки. Од другата страна, капата се претвора во освежувачка морска зелена боја со мало цветче нежно поставено на работ на шапката. Шапката е дизајнирана со широк раб за да обезбеди оптимална заштита од сонце, осигурувајќи дека вашето малечко може да ужива во сончевите денови на плажа или базен со стил и удобност. Иако UPF-облогата на ткаенината на шапката дава заштита од сончевите зраци, не заборавајте секогаш да користите лосиони за сончање за да го заштитите вашето малечко. Достапна во големина 86/92 - 98/104

Регуларна цена ден 900.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 900.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders