Skip to product information
1 of 2

Капа - Honey Yellow / Ocean Treasures

Капа - Honey Yellow / Ocean Treasures

Со оваа разновидна капа вашето дете може безгрижно да ужива во играта на отворено. Ве заштитува од сонцето, а доаѓа со два стила која одговара на секој изглед. Одлучете се за волшебниот дизајн Ocean Treasures со светло сина позадина украсена со шармантни откритија од морето или префрлете се на неутрален изглед во боја на мед. Без разлика дали одите во парк, плажа или уживате во настани на отворено, оваа капа е неопходна за заштита во сончеви денови. Иако UPF-облогата на ткаенината на шапката дава заштита од сончевите зраци, не заборавајте секогаш да користите лосиони за заштита од сонце за да го заштитите вашето малечко. Достапна во големина 86/92 - 98/104.

Регуларна цена ден 900.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 900.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders