Skip to product information
1 of 2

Капа - Fresh Greens / Turtle Island

Капа - Fresh Greens / Turtle Island

Стилска капа за сонце од колекцијата Fresh Greens, која е идеален избор за топлите летни денови, бидејќи ја штити детската глава од силните сончеви зраци. Капата за сонце, која може да се носи од двете страни, едната страна со дизајн на желки, а од другата во бледо сино-бели пруги. Оваа стилска капа ќе биде неопходен додаток за сончевите летни денови. Иако UPF облогата на ткаенината на шапката дава заштита од сончевите зраци, не заборавајте секогаш да користите лосиони за заштита од сонце за да го заштитите вашето малечко. Достапна во големина 86/92 - 98/104.  

Регуларна цена ден 900.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 900.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders