Skip to product information
1 of 1

Костим за капење - Ocean Treasures 86/92

Костим за капење - Ocean Treasures 86/92

Подгответе се за плажа и песочни игри со овој едноделен костим за капење, дизајниран за целодневна забава на сонце и вода. Со кратки ракави, овој костим за капење ќе го задржи вашето малечко топло во вода и ќе го заштити од сонце. Прекрасниот дизајн Ocean Treasures додава допир на радост, надополнети со светло сина позадина која служи како шармантно платно за создавање прекрасни спомени инспирирани од морето. Предниот патент обезбедува лесно облекување и соблекување на вашето дете, дури и кога е влажно и песочно.
Изработен од рециклиран полиестер, овој костим за капење е достапен во големина 86/92. 

Регуларна цена ден 1,890.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 1,890.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders