Skip to product information
1 of 3

Сет сладоледи - Ice Cream Beachset

Сет сладоледи - Ice Cream Beachset

Дозволете му на вашето малечко да работи во сопствена продавница за сладолед со сетот за плажа Little Dutch Ice Cream 9-Piece. Со шарени корнети, топки сладолед, децата можат да ги направат највкусните сладоледи. Совршен рецепт за забава и креативност!

Регуларна цена ден 580.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 580.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders