Skip to product information
1 of 3

Костим за капење - Vintage Little Flowers 98/104

Костим за капење - Vintage Little Flowers 98/104

Со овој винтиџ костим за капење вашето дете ќе биде блескава ѕвезда на плажа. Овој едноделен костим за капење е комбиниција на винтиџ бои со одличен стил и финес. Иако UPF-облогата на ткаенината на костимот за капење дава заштита од сончевите зраци, но не заборавајте секогаш да користите лосиони за заштита од сонце за да го заштитите вашето малечко. Достапно во големина 98/104.

Регуларна цена ден 1,900.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 1,900.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders