Skip to product information
1 of 2

Костим за капење - Vintage Little Flowers 98/104

Костим за капење - Vintage Little Flowers 98/104

Со овој прекрасен костим за капење ќе направите вистински бран на плажата. Вашето девојче ќе изгледа како најслатката девојка сурфер. Земете ја гумата за пливање и спремни сте за на плажа. Костимот за капење со долги ракави од колекцијата Vintage Little Flowers е прекрасно и стилско парче дизајнирано и за удобност и за мода. Патентот на задната страна ја подобрува леснотијата на облекување и соблекување на костимот за капење, дури и кога вашето малечко е влажно и песочно. Иако UPF-облогата на ткаенината на костимот за капење дава заштита од сончевите зраци, не заборавајте секогаш да користите лосиони за заштита од сонце за да го заштитите вашето малечко. Костимот за капење со долги ракави е достапен во големина 98/104.

Регуларна цена ден 2,050.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 2,050.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders