Skip to product information
1 of 3

Костим за капење - Daisies Blue 98/104

Костим за капење - Daisies Blue 98/104

Костимот за капење Daisies Blue ќе му дозволи на вашето малечко да ја прифати убавината на природата додека ужива на плажа. Разиграната комбинација на светло сината позадина со шарени цветови буди чувство на радост и невиност. Широките ремени на рамениците се вкрстуваат на задната страна кои дополнително му даваат на вашето малечко удобност и поддршка во денот додека се забавува на плажа. Иако UPF-облогата на ткаенината на костимот за капење дава заштита од сончевите зраци, не заборавајте секогаш да користите лосиони за заштита од сонце за да го заштитите вашето малечко. Достапно во големина 86/92 

Регуларна цена ден 1,900.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 1,900.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders