Skip to product information
1 of 3

Костим за капење - Daisies Blue 86/92

Костим за капење - Daisies Blue 86/92

Подгответе го вашето дете за плажа со само едно парче. Без разлика дали вашето малечко сака да скока во базент или да собира школки во песокот, дефинитивно ќе зрачи со преслаткиот костим за капење како мал сурфер. Овој костим за капење нуди удобност, лесен за облекување и нуди заштита која е потребна за забавен и безгрижен ден. Разиграната комбинација на светло сината позадина и прекрасни цветови на дизајнот Blue Daisies предизвикува чувство на радост и невиност, што го прави совршен избор за вашето малечко да ужива во летото. Предниот патент го олеснува облекувањето и соблекувањето на вашето малечко без разлика дали е влажно или песочно. Иако UPF-облогата на ткаенината на костимот за капење дава заштита од сончевите зраци, не заборавајте секогаш да користите лосиони за заштита од сонце за да го заштитите вашето малечко.
Костимот за капење е достапен во големина 86/92.

Регуларна цена ден 1,900.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 1,900.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders