Skip to product information
1 of 2

Костим за капење - Ocean Dreams Blue 96/104

Костим за капење - Ocean Dreams Blue 96/104

Подгответе се за плажа и часовни песочни игри со овој едноделен костим за капење, дизајниран за целодневна забава на сонце. Со кратки ракави, овој костим за капење ќе го задржи вашето малечко топло во вода и ќе го заштити од сонце. Светло сината боја, украсена со морски суштества кои пливаат низ коралниот гребен ќе постави сцена за убави спомени. Предниот патент обезбедува лесно облекување и соблекување, дури и кога вашето дете е влажно и песочно. Изработен од рециклиран полиестер со заштита од UVA, овој костим за капење е достапен во големина 96/104.

Регуларна цена ден 2,050.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 2,050.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders