Skip to product information
1 of 3

Костим за капење - Ruffles Ocean Dreams Pink 86/92

Костим за капење - Ruffles Ocean Dreams Pink 86/92

Без разлика дали вашето дете игра со бранови или гради замоци од песок, овој костим за капење сигурно ќе направи сјај и ќе создаде трајни спомени од сончевите денови покрај морето. Со разиграни морски коњи, морски ѕвезди, и школки нежно расфрлани по светло розово платно, Ocean Dreams Pink создава волшебна подводна сцена.
Меката и висококвалитетна ткаенина нежно ќе го прегрне вашето малечко, овозможувајќи и да се движи слободно и самоуверено додека го истражува брегот или се нурнува во водата. Иако UPF-облогата на ткаенината на костимот за капење дава заштита од сончевите зраци, не заборавајте секогаш да користите лосиони за заштита од сонце за да го заштитите вашето малечко. Достапно во големина 86/92  

Регуларна цена ден 1,900.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 1,900.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders