Skip to product information
1 of 3

Костим за капење - Starfish Pink 3/6m

Костим за капење - Starfish Pink 3/6m

Дводелен сет кој е совршена комбинација за малите принцези. Прегрнете ги брановите или игрите покрај базент бидејќи ова здолниште секој ден се претвора во жив танц на радост и стил. Прекрасната розова боја на комплетот ќе направи вашето малечко да блесне како прекрасна мала морска ѕвезда. Елегантен комплет за вашето малечко девојче со стил. Не заборавајте секогаш да користите лосиони за сончање за да го заштитите вашето малечко. 
Достапно во големина 3-6месеци . 

Регуларна цена ден 1,590.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 1,590.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders