Skip to product information
1 of 3

Костим за капење - Sunshine Checks 86/92

Костим за капење - Sunshine Checks 86/92

Со овој винтиџ костим за капење вашето дете ќе биде блескава ѕвезда на море. Овој едноделен костим за капење има сончеви бои со одличен стил и финес. На вашата мала принцеза ќе и се допадне костимот за капење од колекцијата Sunshine Checks со романтични шарени детали на ремените. 
Иако UPF-облогата на ткаенината на костимот за капење дава заштита од сончевите зраци, не заборавајте секогаш да користите лосиони за заштита од сонце за да го заштитите вашето малечко. Со овој костим за капење убавите летни спомени се уште посончеви. Достапно во големина 86/92.

Регуларна цена ден 1,900.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 1,900.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders