Skip to product information
1 of 2

Костим за капење - Vintage Little Flowers 86/92

Костим за капење - Vintage Little Flowers 86/92

Со овој прекрасен костим за капење ќе направите вистински бран на плажата. Вашето девојче ќе изгледа како најслатката девојка сурфер. Земете ја гумата за пливање и спремни сте за на плажа. Костимот за капење со долги ракави од колекцијата Vintage Little Flowers е прекрасно и стилско парче дизајнирано и за удобност и за мода. Патентот на задната страна ја подобрува леснотијата на облекување и соблекување на костимот за капење, дури и кога вашето малечко е влажно и песочно. Иако UPF-облогата на ткаенината на костимот за капење дава заштита од сончевите зраци, не заборавајте секогаш да користите лосиони за заштита од сонце за да го заштитите вашето малечко. Костимот за капење со долги ракави е достапен во големина 86/92.

Регуларна цена ден 2,050.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 2,050.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders