Skip to product information
1 of 3

Костим за капење - Rosy Meadows 86/92

Костим за капење - Rosy Meadows 86/92

Со овој супер сладок костим за капење ќе бидете блескава ѕвезда на плажа. Овој едноделен костим за капење има прекрасни бои со одличен стил и финес. Поставувањето е удобно, а обвивките додаваат софистициран допир.

Изработен е од рециклиран полиестер со заштита од ултравиолетови зраци и е достапен во 86/92 големина. 

Регуларна цена ден 1,790.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 1,790.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders