Skip to product information
1 of 2

Маичка со кратки ракави за капење - Mauve

Маичка со кратки ракави за капење - Mauve

Шармантна маичка со кратки ракави која ќе го заштити од сонцето вашето бебе.  Оваа симпатична маичка за капење има прекрасна боја со прекрасен цветен букет на предната страна. Вашето мало цветно девојче ќе остане заштитено и удобно додека ужива во летните денови. Патентот на задната страна ја подобрува леснотијата на облекување и соблекување. Овој костум за капење совршено одговара со нашата прекривка за спиење Vintage Little Flowers и нашето најпрактично цветно ранче. Достапно во големина 3-6месеци.

Регуларна цена ден 1,750.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 1,750.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders