Skip to product information
1 of 3

Очила за сонце - Ocean Dreams Blue

Очила за сонце - Ocean Dreams Blue

Сончеви денови со стил. Штом сонцето ќе почне да грее, земете ги овие модерни очила за сонце Ocean Dreams Blue и подготвени сте да излезете. До плажата, парк или зоолошката градина, овие тркалезни очила за сонце ќе го заштитат од сончевите зраци вашето дете. Очилата за сонце обезбедуваат заштита од UV400 на очите на вашето малечко и изгледаат стилски. Во комбинација со костими за капење или играчки за плажа се најдобра комбинација.

Регуларна цена ден 950.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 950.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders