Skip to product information
1 of 3

Очила за сонце - Almond

Очила за сонце - Almond

Со овие очила за сонце Almond ќе бидете најкул дете на плажа. Очилата за сонце обезбедуваат заштита од UV400 за очите на вашето малечко и исто така изгледаат стилски! Искомбинирајте ги со костим за капење. 

Регуларна цена ден 950.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 950.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders