Skip to product information
1 of 2

Шорцеви за пливање - Fresh Greens 98/104

Шорцеви за пливање - Fresh Greens 98/104

Костимите за капење од UV заштитна ткаенина со прекрасен принт го штитат вашето дете од сонцето додека плива или си игра покрај морето. Без разлика дали вашите деца сакаат да пливаат во базен или да градат замоци од песок, тие можат да уживаат во безгрижниот ден во овој костим за капење. Не заборавајте да користете лосиони за сончање за да ги заштитите вашите малечки. Достапно во големина 98/104.

Регуларна цена ден 1,250.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 1,250.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders