Skip to product information
1 of 3

Шорцеви за пливање - Honey Stripes 98/104

Шорцеви за пливање - Honey Stripes 98/104

Еластичниот појас и врвката им даваат удобност на шорцевите , без разлика дали вашето малечко плива или игра. За да го комплетирате вашиот изглед, изберете стилски наочари, гума за пливање и песочни играчки. Не заборавајте да користете лосиони за сончање за да ги заштитите вашите малечки. Нека започнат водените авантури! Достапно во големина 98/104

Регуларна цена ден 1,250.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 1,250.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders