Skip to product information
1 of 2

Шорцеви за пливање - Fresh Greens 86/92

Шорцеви за пливање - Fresh Greens 86/92

Костимите за капење од UV заштитна ткаенина со прекрасен принт го штитат вашето дете од сонцето додека плива или си игра покрај морето. Без разлика дали вашите деца сакаат да пливаат во базен или да градат замоци од песок, тие можат да уживаат во безгрижниот ден во овој костим за капење. Не заборавајте да користете лосиони за сончање за да ги заштитите вашите малечки. Достапно во големина 86/92 

Регуларна цена ден 1,250.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 1,250.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders