Skip to product information
1 of 3

Гума за пливање - Sailors Bay

Гума за пливање - Sailors Bay

Детски гума за пливање во нежна небо боја, инспириран од серијата Sailors Bay, за бескрајни летни нуркања.

Димензија: 50 cm
Тежина 0,5 кг
Материјал: ПВЦ
Спакувано во кутија

Регуларна цена ден 450.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 450.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders