Skip to product information
1 of 3

Капа - Honey Stripes / Ocean Dreams

Капа - Honey Stripes / Ocean Dreams

Со малата холандска капа за сонце од колекцијата Honey Stripes/Ocean Dreams можете безгрижно да уживате во вашата игра на отворено. Ве штити од сонцето и со двата дезени одговара на секој изглед. Оваа забавна капа е практична и удобна. Изберете го разиграниот морски дизајн на Ocean Dreams со светло сино платно или превртете ја шапката во лежерен изглед во бели и медови тонови. Иако UPF облогата на ткаенината на шапката дава заштита од сончевите зраци, не заборавајте секогаш да користите лосиони за заштита од сонце за да го заштитите вашето малечко. Достапна во големина 86/92 - 98/104. 

Регуларна цена ден 900.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 900.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders