Skip to product information
1 of 2

Бањарка за девојче - пролет

Бањарка за девојче - пролет

Завиткајте го вашето дете во пријатна топлина по неговото капење со оваа шармантна бањарка со качулка во смирувачката нежна розе боја, изработена од мек памук.

Достапна во големина 86/92. 
Регуларна цена ден 2,100.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 2,100.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders