Skip to product information
1 of 2

Боди со долги ракави - пролет

Боди со долги ракави - пролет

Нежно розе боди со долги ракави. Бодито е направен од супер мек памук и има дизен со ситни цветови и шарени пеперутки, кој дава весел пресврт на класичниот бел стил. Достапно во 62/68 големина. (3-6) месеци
Регуларна цена ден 900.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 900.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders