Skip to product information
1 of 3

Боди со долги ракави - зелени ноти

Боди со долги ракави - зелени ноти

Ова боди со долги ракави е must have за вашето малечко. Бодито е направен од супер мек памук и се прицврстува на меѓуножјето и на рамото со копчиња.
Достапно во 62/68 големина. (3-6 месеци)
Регуларна цена ден 900.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 900.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders