Skip to product information
1 of 3

Винтич огледало за шминкање

Винтич огледало за шминкање

Секој мал детаљ е важен на тоалетната маса LittleDutch, каде вашето малечко открива убавина во секој одраз. Ова дрвена масичка со огледало за деца, е дизајнирана да поттикне имагинативна игра. Масичката доаѓа со ротирачко огледало и низа производи за убавина, вклучувајќи четка за коса, парфем, кармин, сенка за очи, турпија за нокти и лак за нокти. Има и фиока за складирање. Изведено во розев тон, тоа е убав додаток во секоја детска соба.
Регуларна цена ден 2,900.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 2,900.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders