Skip to product information
1 of 3

Винтич камера

Винтич камера

SAY CHEESE! Земете ја вашата омилена винтич камера и фотографирајте ги сите фамилијарни спомени. Со овој дрвен фотоапарат вашето малечко може да го трансформира секој поглед во живописна сцена, бидејќи го врти објективот со калеидоскопот. Ќе направи светот да изгледа шарено и многу забавно. Овој винтиџ фотоапарат од Little Dutch е направен од дрво и има ремен на зглобот за вашето малечко лесно да го носи со себе.
Регуларна цена ден 800.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 800.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders