Skip to product information
1 of 3

Детска суп даска - Sailors Bay Swim Board

Детска суп даска - Sailors Bay Swim Board

Даска за капење украсена со нежни сини ноти. Убава, лесна и практична даска за пливање, која ќе биде огромна помош во учењето на основите на пливањето. Покрај тоа што обезбедува чувство на сигурност и за родителите и за децата, го олеснува лебдењето на површината на водата, што го прави учењето на пливање многу полесно и попријатно.

Регуларна цена ден 680.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 680.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders