Skip to product information
1 of 3

Дрвен сет за чај

Дрвен сет за чај

Бестселер од нашата Kids Concept Bistro колекција. Овој дрвен сет за чај ќе инспирира повеќечасовна игра. Изберете ја вашата омилена кесичка чај, претурете чај во омилената чаша и по ваш вкус додадете малце млеко.
Сетот содржи: чајник со капак, четири шољи, тегла со млеко, две парчиња лимон, четири кесички чај и кутија за складирање.
Регуларна цена ден 2,550.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 2,550.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders