Skip to product information
1 of 3

Дрвен сервис за чај

Дрвен сервис за чај

Let’s have a cup of tea! Со овој симпатичен дрвен сет за чај, вашето малечко може да го послужи највкуснуот топол чај. Дали вашиот избор ќе биде со млеко, шеќер или пак парче лимон? Во овој сер ги има сите состојки за совршена чајна забава со пријателите.
Регуларна цена ден 1,850.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 1,850.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders