Skip to product information
1 of 3

Кампер

Кампер

Време е за фамилијарна авантура заедно со овој винтич кемпер. Запрете во возилото, но внимавајте да не заборавите нешто - земете го вашето куферче, вашата сурф даска и вашето ранче за на плажа.. Во овој сладок дрвен кемпер од Little Dutch вклучува отстранлив кров, 4 кукли и 3 додатоци багаж. 


Регуларна цена ден 2,000.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 2,000.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders