Skip to product information
1 of 2

Капа - Ocean Dreams Pink

Капа - Ocean Dreams Pink

Hey Sunshine! Aјде да одиме на плажа и да уживаме во секој сончев миг и тоа со стил! Оваа практична двострана капа за сонце одговара за секоја прилика. Од едната страна, волшебниот дизајн на Ocean Dreams зазема централно место, со светло розеви нијанси украсени со морски коњи, корали, морски ѕвезди и школки, создавајќи шарена морска сцена. Од другата страна има розев дизајн со една преслатка морска ѕвезда нежно поставена на работ на шапката. Шапката е дизајнирана со широк раб за да обезбеди оптимална заштита од сонце, осигурувајќи дека вашето малечко може да ужива во сончевите денови на плажа или покрај базен со стил и удобност. Иако UPF-облогата на ткаенината на шапката дава заштита од сончевите зраци, не заборавајте секогаш да користите лосиони за сончање за да го заштитите вашето малечко. Достапна во големина 86/92 - 98/104

Регуларна цена ден 900.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 900.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders