Skip to product information
1 of 3

Катче за најслаткото кафе

Катче за најслаткото кафе

Дали сакате да одите на дејт со вашето дете на вкусно колаче и топол чај?
Овој дрвен сет ја инспирира креативноста на вашето малечко и помага да се развијат социјалните вештини и играњето улоги. Катчето за кафе има апарат за кафе и чај, складиште за сите шолји и отвор за сите вкусни закуски како што се кроасан, крофна, кесичка за чај и капсули за кафе. Овој мини корнер за кафе/чај ви нуди забава со часови, а сите знаеме дека малите деца сакаат да ги имитираат возрасни.
Регуларна цена ден 3,700.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 3,700.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders