Skip to product information
1 of 3

Кафемат

Кафемат

Сет за кафе направен од дрво во чисти едноставни бои кој одлично се вклопува во вашата кујна за играње. Вклучени се додатоци како тетрапак млеко, шеќер и зрна кафе.
Регуларна цена ден 2,600.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 2,600.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders