Skip to product information
1 of 3

Количка за кукли

Количка за кукли

Омилената количка за кукли од Little Dutch од колекцијата Flowers & Butterflies. Изработена со цврста рамка и украсена со нежен цветен дизајн, оваа дрвена количка за кукли е истовремено прекрасна и функционална. Дрвените тркала имаат гумена лента за дополнителна заштита и лесно движење. Вашето мало девојче може да ја користи и како проодувалка. Која мекана кукча ќе биде среќната што ќе го прати вашето дете во нивните авантури - Роса, Џим или Ева?
Регуларна цена ден 2,990.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 2,990.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders