Skip to product information
1 of 3

Количка Little Dutch - маслинка

Количка Little Dutch - маслинка

Нашата количка е совршена за прошетка со вашето дете. До паркот, трговскиот центар или зоолошката градина, нашата количка ќе ви ги направи прошетките удобни и лесни и на двајцата. Лесно се преклопува, компактено и лесено. Потребен е минимум напор за да се преклопи количката и со ременот за носење можете да ја носите каде и да одите. Количката работи непречено и може да се турка само со една рака за да се овозможи извршување на повеќе задачи при одење со вашето дете. Пространата корпа за купување ви овозможува да понесете повеќе од обична торба за пелени. Можете лесно да го прилагодите потпирачот за грб со едната рака во 4 позиции од седечка до положба на спиење ако вашето дете треба да дреме за време на вашата прошетка. Заштитникот за сонце е изработен од мрежеста ткаенина која обезбедува вентилација и ви овозможува да внимавате на вашето малечко. И не грижете се за нечистотија, ткаенината на количката може лесно да се исчисти.
Регуларна цена ден 17,900.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 17,900.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders