Skip to product information
1 of 3

Комбе

Комбе

Во прекрасна маслинеста боја, ова комбе од Little Dutch среќно се вози наоколу со своите цврсти дрвени тркала. Практичен за мали рачиња. Исто така ова мало симпатилно комбе е одлично се вклопува како додаток во детската соба.
Регуларна цена ден 800.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 800.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders