Skip to product information
1 of 3

Костим за капење - Ocean Dreams Pink 98/104

Костим за капење - Ocean Dreams Pink 98/104

Со овој едноделен костим за капење вашето дете е подготвено за море и сонце. Без разлика дали вапето дете сака да скока по брановите или да собира морски школки во песокот, дефинитивно ќе изгледа како мал сладок сурфер. Благодарение на патентот на предната страна, лесно се става и вади, дури и кога вашето малечко е влажно и покриено со песок.

Костимот за капење е направен од рециклиран полиестер со заштита од ултравиолетови зраци и е достапен во 98/104големина. 
Дополнете го изгледот со стилски наочари и играчки за на плажа. 

Регуларна цена ден 1,900.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 1,900.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders