Skip to product information
1 of 3

Костим за капење - Rosy Meadows - 98/104

Костим за капење - Rosy Meadows - 98/104

Костимот за капење Rosy Meadows е шармантен и прекрасен костими за капење дизајниран да донесе радост во сончевите денови покрај морето. Цветовите дизајнирани по прекрасната розова основа, даваат допир на убавина на природата. 
Иако UPF-облогата на ткаенината на костимот за капење дава заштита од сончевите зраци, не заборавајте секогаш да користите лосиони за заштита од сонце за да го заштитите вашето малечко. Искомбинирајте го костимот заедно со гума за пливање или пак песочни играчки. Достапно во големина 98/104.

Регуларна цена ден 1,900.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 1,900.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders