Skip to product information
1 of 3

Костим за капење - Sunshine Checks 98/104

Костим за капење - Sunshine Checks 98/104

Hey Sunshine! ☀️  Дизајнот Sunshine Checks прикажува разиграна комбинација на бели и жолти тонови кои предизвикуваат сончева и весела атмосфера. Малиот цвет на долниот дел ја надополнува прекрасната летна атмосфера. Овој сончев сет на бикини ќе направи вашето малечко да сјае со стил покрај базент или плажа. Иако UPF-облогата на ткаенината на костимот за капење дава заштита од сончевите зраци, не заборавајте секогаш да користите лосиони за заштита од сонце за да го заштитите вашето малечко. Со овој костим за капење убавите летни спомени се уште посончеви. Достапно во големина 98/104.

Регуларна цена ден 1,850.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 1,850.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders