Skip to product information
1 of 3

Кукла за гушкање - Ана

Кукла за гушкање - Ана

Запознајте ја прекрасната Ана. Оваа плишана кукла за гушкање во нејзиното слатко здолниште едвај чека да биде гушкана. Таа сака да скока низ градините полни со цвеќиња и пеперутки, заедно со нејзината мала птица. 

Куклата Ана е висока 35 cm и доаѓа во прекрасна кутија за складирање.
Регуларна цена ден 1,550.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 1,550.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders