Skip to product information
1 of 3

Кукла за гушкање - Џејк

Кукла за гушкање - Џејк

Запознајте го прекрасниот Џејк. Оваа плишана кукла со неговата кул капа и жолти чизми за дожд едвај чека да си играте заедно. Заедно со својата сива мачка сака да бара мали богатства. Без разлика дали е дома или на плажа, тој секогаш знае да најде нешто посебно. Кое ќе биде првото богатство што ќе го најдете заедно?


Џејк е мек и мил, висок 35 см и доаѓа во прекрасна кутија за складирање.


Регуларна цена ден 1,550.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 1,550.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders