Skip to product information
1 of 3

Кујна Little Dutch

Кујна Little Dutch

Подгответе ги највкусните јадења во оваа преслатка дрвена кујна. Почестете го вашето семејство или вашите омилени кукли и играчки за милување со домашно зготвен оброк. Со двете тави и кујнски прибор сте подготвени да станете главен готвач! Кујната нуди се што можете да замислите. Можете да испечете пита во рерна, да зготвите зеленчук на шпорет и, да не заборавите, да ги измиете рацете во мијалникот. Има дури и комплет сол и бибер и кабинет за складирање на вашите намирници. Малите деца сакаат да ги имитираат возрасните и нивните секојдневни рутини. Оваа кујна ќе биде остварување на сонот за малите готвачи. Тоа инспирира игра на улоги, креативност, моторни вештини и имагинација. Цврстата дрвена кујна во модерни бои создава прекрасен простор за игра во детската соба, но ќе изгледа одлично и во дневната соба.
Регуларна цена ден 8,000.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 8,000.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders