Skip to product information
1 of 3

Кујна KID'S HUB - нежно зелена

Кујна KID'S HUB - нежно зелена

Стилска кујна која е совршена за малиот готвач или пекар. Подгответе ги највкусните јадења во оваа преслатка дрвена кујна. Кујната доаѓа со многу додатоци како што се прилагодливиот часовник, тенџериња и тави, врата на рерната што се отвора, мијалник. Цврстата дрвена кујна во нежни ноти создава прекрасен простор за игра во детската соба, но ќе изгледа одлично и во дневната соба.
Регуларна цена ден 8,300.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 8,300.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders