Skip to product information
1 of 3

Мала фарма сложувалка

Мала фарма сложувалка

Ставете ги дрвените парчиња по правилен редослед на оваа модерна фарма за редење од колекцијата Little Farm од Little Dutch. Оваа играчка на разигран начин ја стимулира координацијата на рацете и очите на вашето дете и фините моторни вештини.
Регуларна цена ден 1,490.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 1,490.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders