Skip to product information
1 of 3

Еспресо машина за кафе

Еспресо машина за кафе

Еспресо или капучино? Или лате макијато? Нашата дрвена играчка кафемат од Little Dutch им овозможува на вашите деца да послужат бура од креативност во нивното удобно кафуле. Оваа дрвена машина за кафе доаѓа со две шолји, две лажици и пет различни врсти на кафе. Децата сакаат да ги имитираат секојдневните ритуали на нивните родители како уживање во убаво кафе. Овој сет е одличен за глумење игра. 
Регуларна цена ден 2,000.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 2,000.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders